Zkušební stránka

Sběr papíru

V tomto školním roce proběhne první sběr papíru v úterý a středu 7. a 8. 9. 2021.    Sběr můžete nosit ráno v době od 6.30 – 8.00 a odpoledne 14.00 – 16.30….

Beskydské učení

V Moravskoslezských Beskydech se měli současní páťáci se svými pedagogy učit už v minulém školním roce. Jenže první vlna pandemie COVID 19 domluvenou školu v přírodě zmařila. O to víc jsme měli chuť uspořádat ji ve stejném prostředí letos. Situace dlouho nevypadala optimisticky, ale nakonec se žáci V. A a V. B v doprovodu třídních učitelů, asistentky pedagoga Marie Hrubé a vychovatelky Michaely Bařinové vydali 20. 6. do Domu sv. Josefa ve Starých Hamrech.

Maybe – červen 2021

Máte zaostřeno na módu? Hledáte tipy na prázdninový výlet či pochoutku? Zajímavý a mnohé vysvětlující je i náš „distanční slovník“. Doporučujeme předprázdninové počtení v našem školním časopise Maybe! redakce časopisu…