Kalendář

Kalendář akcí školy ve školním roce 2018/2019

Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen

ZÁŘÍ 2018

Datum Akce Pro koho
3.9. Zahájení nového školního roku 2018/2019 1. a 2. stupeň
19.9. Návštěva výstavy v Luhačovicích 7. A, 7. B
19.-20.9. Moštování na školní zahradě celá škola
24.9.  Třídní schůzky s rodiči – 1. stupeň rodiče
25.-26.9. Sběr papíru ZŠ, MŠ
26.9. Den jazyků ve Zlíně 6. A, 6. B

 

ŘÍJEN 2018

Datum Akce Pro koho
3.  10.  Školní přespolní běh (13:00 – 14:00) zájemci z 1.-9. ročníku
10. 10.  Focení  1. A, 1. B
10. 10. Adaptační pobyt 5. A
11. 10. Adaptační pobyt 5. B
17. 10. Atletický trojboj 3. – 5. ročník
17. 10.  Astra – bodlinky 1. A, 1. B
18. 10. Divadlo nejmladšího diváka I. stupeň
24. 10.  Exkurze – Envicentrum pro krajinu Vysoké Pole 4. A, 4. B  
26. 10. Projekt 100 let ČR 1. – 5. ročník, 6. – 9. ročník

 

LISTOPAD 2018

Datum Akce Pro koho
1. 11. Seznamte se s Karlem Čapkem 5. A
6. a 7. 11.  Sběr papíru ZŠ, MŠ
9. 11.  Pochod Broučků veřejnost
12. 11.  Pedagogická rada k 1. čtvrtletí, třídní schůzky + konzultace od 16 hod rodiče
21. 11. Začíná plavání (pravidelně každou středu až do 6. 2.) 2. a 3. ročník
22. 11.  Divadlo nejmladšího diváka – Dobrodružství Hastrmana Tatrmana I. stupeň

 

PROSINEC 2018

Datum Akce Pro koho
5.12. Možná přijde i Mikuláš 1. a 2. stupeň
9. 12. Adventní neděle žáci, rodiče
12.12. Koncert  -Motýli, Šumperk  
20. 12. Vánoční laťka 4.-9. ročník
21.12. Besídka  – 1. stupeň –  vystoupení žáků 5.A, 5.B  
22.12.2018 – 2.1.2019 VÁNOČNÍ PRÁZDNINY  

LEDEN 2019

Datum Akce Pro koho
3. 1. Zahájení školní výuky po vánočních prázdninách Žáci, rodiče
8., 9. 1. Sběr papíru  
16.1. Okrskové kolo florbal 4. a 5. ročník  
23. 1. Okresní kolo florbal 4. a 5. ročník  
     
24. 1. Divadlo nejmladšího diváka přihlášení žáci 1. st.
29. 1. Výchovný koncert 2.A, 2.B, 3.
30. 1.  Výchovný koncert 1.A, 1.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B
30. 1. Recitační soutěž  1. stupeň
31. 1. Předání pololetního výpisu z vysvědčení  

 
ÚNOR 2019

Datum Akce Pro koho
1.2. POLOLETNÍ PRÁZDNINY  
12. 2. Konzultace (po domluvě s vyučujícím) pro 2. stupeň  
18. – 22.2. Lyžařský výcvikový kurz – 1. a 2. stupeň přihlášení žáci
21. 2. Dobrodružství Marka Twaina (knihovna F. Bartoše) 5. A
     
25.2. – 1.3. JARNÍ PRÁZDNINY  
     
     
     

 
BŘEZEN 2019

Datum Akce Pro koho
5., 6.3. SBĚR  
7. 3.  Divadlo nejmladšího diváka  
12. 3. Konzultace (po domluvě s vyučujícím) pro 2. stupeň  
12. 3.  Návštěva ZŠ Želechovice dětmi z Provodova  
13. 3.  Školička pro předškoláky 16 – 17 hod. + informativní schůze pro rodiče Předškoláci s rodiči
15. 3.  St. Patrick´s day celebration 5. – 9. ročník
20. 3.  Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče (1. a 2.vyuč.h.) Předškoláci s rodiči
21. 3. Práce s informacemi – historie písma a knihtisku (Knihovna F. Bartoše) 5. A
22. 3.  Matematická soutěž Klokan – školní kolo  
27. 3.  Florbalový turnaj – školní kolo žáci 1. – 9. ročníku
29. 3. Noc s Andersenem 1. A, 1. B, 2. A, 2. B, 4. B
     

 
DUBEN 2019

Datum Akce Pro koho
2. 4.  Konzultace (po domluvě s vyučujícím) pro 2. stupeň  
     
5. 4. Zápis do 1. tříd Předškoláci s rodiči
     
15. 4. Pedagogická rada, TŘÍDNÍ SCHŮZKY  
     
     
     
     

 
KVĚTEN 2019

Datum Akce Pro koho
     
14. 5. Konzultace (po domluvě s vyučujícím) pro 2. stupeň  
14., 15.5. SBĚR  
20. – 24. 5.  ŠVP – Velké Karlovice 2. A, 2. B
20. – 24. 5. ŠVP – Kasárna 3. ročník
28. 5. Dopravní hřiště 4. A, 4. B
     
     
     

 
ČERVEN 2019

Datum Akce Pro koho
     
4. 6.  Konzultace (po domluvě s vyučujícím) pro 2. stupeň  
11. 6. Výlet Dinopark Vyškov 1. A, 1. B
10. – 14. 6. ŠVP – Horní Bečva 4. A, 4. B
     
25. 6. VIDA! Brno III. a IV. oddělení ŠD, 4. B
25., 26.6. SBĚR  
     
     

 
ČERVENEC 2019

Datum Akce Pro koho
     
     
     
     
     

 
SRPEN 2019

Datum Akce Pro koho