Kroužky školní družiny 2024/2025

Ve školním roce 2024/2025 nabízíme kroužky  INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ ČINNOSTI

Tyto kroužky jsou bezplatné a jsou určeny pro žáky zapsané k pravidelné docházce ve školní družině.

Nabídka zájmových kroužků:

Úterý 13.30 – 15.00 hodin

• Všeználek (Přípravná třída) – Miroslava Červinková

Zájmový kroužek pro zvídavé děti, objevy, pokusy, deskové a sportovní hry

• Děti na startu I. (1. a 2. ročník) – Michaela Bařinová

Sportovní kroužek zaměřený na rozvoj pohybových dovedností. Děti si hravou formou vyzkouší základy různých sportů

• Výtvarné dílny II. (3. a 4. ročník) – Hana Staňková

Kresba, malba, grafika, koláž

• Jóga pro děti a relaxace (2. – 4. ročník) – Martina Bubeníková

Cvičení pro zdravé tělo, dechové techniky, relaxace

• Kuchařské dobrodružství (1. – 3. ročník) – Marie Petrášová. Martina Vojtěšková

Kroužek je zaměřený na základy přípravy jídel, poznávání surovin a rozvoj kuchařských dovedností. Děti se naučí připravovat jednoduchá, zdravá a chutná jídla

• Šikulky a tvořivé čarování (1. a 2. ročník) – Johana Latková

Děti si v tomto kroužku vyzkouší různé druhy tvořivých technik, ručních prací, a také vaření a pečení. Aktivity jsou zaměřeny na rozvoj kreativity, jemné motoriky a nových dovedností

• Hudební nauka ZUŠ (pouze pro žáky ZUŠ) – Jitka Rafajová

Čtvrtek 13.30 – 15.00 hodin

• Všeználek (Přípravná třída) – Bohumila Schönbaumová

Zájmový kroužek pro zvídavé děti, objevy, pokusy, deskové a sportovní hry

• Kreativní studio (3. – 4. ročník) – Martina Bubeníková

Netradiční zajímavé techniky, zajímavé nápady, rozvoj tvořivosti, experimentální umění, vytváření módních doplňků

• Děti na startu II. – pohybové hry – Michaela Bařinová

Sportovní kroužek zaměřený na fyzickou kondici, základní sportovní dovednosti. Děti se zapojí do různých sportů, včetně fotbalu, florbalu, gymnastiky a míčových her.

• Výtvarné dílny I. (1. a 2. ročník) – Hana Staňková

Kresba, malba, grafika, koláž

• Klub mladých novinářů (2. – 4. ročník) – Lucie Sedláčková

Tvorba školního časopisu, mediální tvorba. Děti se naučí psát články, dělat rozhovory a pracovat s fotografií a grafikou.

• Aerobik (1. a 2. ročník) – Jana Žilková

Rozvoj rytmiky, koordinace a celkové fyzické kondice dětí prostřednictvím tanečních a cvičebních sestav.

Rezervační systém pro přihlášení do jednotlivých kroužků bude spuštěn v úterý 10. 9. 2024 ve 12.00 hodin do 22. 9. 2024. Odkaz Vám bude zaslán prostřednictvím školního informačního systému nejpozději do pondělí 9. 9. 2024. Činnost zájmových kroužků zahájíme 24. 9. 2024.