Akce školní družiny

Kalendář akcí školní družiny ve školním roce 2018/2019

ZÁŘÍ 2018

Datum Akce Pro koho
3.9. Zahájení nového školního roku 2018/2019 1. a 2. stupeň
21.9. Den se sv.Václavem – naučně poznávací soutěž III. a IV. oddělení
21.9. Stopa – přírodovědně poznávací soutěž 1. a 2. třídy
24.9. Fotbalový turnaj celá ŠD

 

ŘÍJEN 2018

Datum Akce Pro koho
11.10. Malý lachtánek – plavání, plovárna Luhačovice vybraní žáci
12.10. Soutěž o nejhezčího papírového dráčka III. a IV.oddělení
16.10. Skotačení s Verčou – hudebně pohybový program 1. – 5. třídy
19.10. Po stopách minulosti- poznávací hra k výročí 28.10. IV.oddělení
25.10. Knihovna F.Bartoše – Dášenka a devatero pohádek III. a IV.oddělení
26.10. Vlaštovkiáda celá ŠD
     

 

LISTOPAD 2018

Datum Akce Pro koho
5.11. – 9.11. Barevná paletka skřítka Podzimníčka – projekt 1. a 2. třídy
12.11. Soutěž o nejstrašidelnější papírovou dýni  III. a IV.oddělení
15.11. LASER GAME ZLÍN vybraní žáci
19.11. Tvoření adventních věnců a vánočních přání  III. a IV.oddělení
23.11. Křeslo pro hosta I. a II. oddělení
   Předvánoční akce – Krabice od bot 2018 celá ŠD
     

 

PROSINEC 2018

Datum Akce Pro koho
6.12. Ten vánoční čas- knihovna F.Bartoše III. a IV.oddělení
6.12. Malý lachtánek – plavání, plovárna Luhačovice 1. a 2. třídy
11.12. Ježíškova vnoučata – výroba přáníček pro babičky a dědečky, charitativní akce s Českým rozhlasem III. a IV. oddělení
13.12. Dětský domov Vizovice – předání vánočních dárků dětem I. a II. oddělení
17.12. Kniha – vědomosti,sny a fantazie III. a IV. oddělení
20.12. Vánoční fotbalový turnaj – Zlatá kopačka vybraní žáci
     

LEDEN 2019

Datum Akce Pro koho
14.1-18.1. Soutěž o nejkrásnějšího papírového sněhuláka III. a IV. oddělení
17.1. Sněhuláci pro Afriku –  podpora charitativní akce, 13.00 – 14.00 hodin – odloženo  III. a IV. oddělení
18.1. Muzikoterapie s Mgr. Alenou Svobodovou , od 12.00 – 13.00 hodin I. a II. oddělení
25.1. Muzikoterapie s Mgr. Alenou Svobodovou, od 13.00 – 14.00 hodin III. a IV. oddělení
31.1. LASER GAME ZLÍN vybraní žáci

ÚNOR 2019

Datum Akce pro koho
1.2. Titanic – světová výstava v Brně vybraní žáci
8.2. Pétanque Open 2019 soutěž družstev
22.2. Den logických her – od 13.00 pro I. a II. odd.     

                                 od 14.00 pro III. a IV. odd.

celá ŠD
     

BŘEZEN 2019

Datum Akce pro koho
11.3 – 15.3 Program Zdravá abeceda celá ŠD
14.3. Malý lachtánek – plavání, plovárna Luhačovice vybraní žáci
19.3. Návštěva sociálně terapeutické dílny Svíčkárna,NADĚJE, pobočka Zlín II. oddělení
29.3. Noc s Andersenem – přespáni ve škole, od 17.00Do soboty 30.3. 8.00 I. a II.třídy

DUBEN 2019

Datum Akce pro koho
2.4. Návštěva sociálně terapeutické dílny Svíčkárna, NADĚJE, pobočka Zlín I. oddělení
4.4. Buďme kamarádi s Mgr. Svobodovou celá ŠD
10.4.  Čokoládová tretra 2019, běžecké závody od 12.10 – 14.30 žáci ŠD a ZŠ
11.4.  Motokárová dráha, E-KARTS Zlín vybraní žáci
12.4. Divadlo Jarka Lokose – Hrajeme si s klaunem, soutěžně zábavná show od 13.00 – 14.00 I. a II. oddělení
29.4. Fotbalový turnaj na hřišti v Lužkovicích vybraní žáci
     

KVĚTEN 2019

Datum Akce pro koho
3.5. První pomoc Nanečisto celá ŠD
10.5. Prožitkové bubnování  
     

 

ČERVEN 2019

Datum Akce pro koho
     
14.6. Žonglérská dílna celá ŠD
25.6.

VIDA! science centrum Brno

III. a IV. oddělení