Akce školní družiny

Kalendář akcí školní družiny ve školním roce 2018/2019

ZÁŘÍ 2018

Datum Akce Pro koho
3.9. Zahájení nového školního roku 2018/2019 1. a 2. stupeň
21.9. Den se sv.Václavem – naučně poznávací soutěž III. a IV. oddělení
21.9. Stopa – přírodovědně poznávací soutěž 1. a 2. třídy
24.9. Fotbalový turnaj celá ŠD

 

ŘÍJEN 2018

Datum Akce Pro koho
11.10. Malý lachtánek – plavání, plovárna Luhačovice vybraní žáci
12.10. Soutěž o nejhezčího papírového dráčka III. a IV.oddělení
16.10. Skotačení s Verčou – hudebně pohybový program 1. – 5. třídy
19.10. Po stopách minulosti- poznávací hra k výročí 28.10. IV.oddělení
25.10. Knihovna F.Bartoše – Dášenka a devatero pohádek III. a IV.oddělení
26.10. Vlaštovkiáda celá ŠD
     

 

LISTOPAD 2018

Datum Akce Pro koho
5.11. – 9.11. Barevná paletka skřítka Podzimníčka – projekt 1. a 2. třídy
12.11. Soutěž o nejstrašidelnější papírovou dýni  III. a IV.oddělení
15.11. LASER GAME ZLÍN vybraní žáci
19.11. Tvoření adventních věnců a vánočních přání  III. a IV.oddělení
23.11. Křeslo pro hosta I. a II. oddělení
   Předvánoční akce – Krabice od bot 2018 celá ŠD
     

 

PROSINEC 2018

Datum Akce Pro koho
6.12. Ten vánoční čas- knihovna F.Bartoše III. a IV.oddělení
6.12. Malý lachtánek – plavání, plovárna Luhačovice 1. a 2. třídy
11.12. Ježíškova vnoučata – výroba přáníček pro babičky a dědečky, charitativní akce s Českým rozhlasem III. a IV. oddělení
13.12. Dětský domov Vizovice – předání vánočních dárků dětem I. a II. oddělení
17.12. Kniha – vědomosti,sny a fantazie III. a IV. oddělení
20.12. Vánoční fotbalový turnaj – Zlatá kopačka vybraní žáci
     

LEDEN 2019

Datum Akce Pro koho
14.1-18.1. Soutěž o nejkrásnějšího papírového sněhuláka III. a IV. oddělení
17.1. Sněhuláci pro Afriku –  podpora charitativní akce, 13.00 – 14.00 hodin – odloženo  III. a IV. oddělení
18.1. Muzikoterapie s Mgr. Alenou Svobodovou , od 12.00 – 13.00 hodin I. a II. oddělení
25.1. Muzikoterapie s Mgr. Alenou Svobodovou, od 13.00 – 14.00 hodin III. a IV. oddělení
31.1. LASER GAME ZLÍN vybraní žáci

ÚNOR 2019

Datum Akce pro koho
1.2. Titanic – světová výstava v Brně vybraní žáci
8.2. Pétanque Open 2019 soutěž družstev
22.2. Den logických her – od 13.00 pro I. a II. odd.

                                 od 14.00 pro III. a IV. odd.

celá ŠD