Teambuilding žákovského parlamentu

Seznámení se s novou partou, bližší poznání jednotlivých členů týmu, nastartování vzájemné komunikace a spolupráce, navození příjemné atmosféry v kolektivu. To jsou hlavní cíle teambuildingu, který naše škola již tradičně pořádá na začátku školního roku pro nově zvolené „parlamenťáky“. Letošní teambuilding se pod vedením koordinátorky žákovského parlamentu Mgr. Lenky Oborné a školní metodičky prevence Mgr. Blanky Gallové konal ve čtvrtek 6. října 2022 v areálu Sokolovny v Lípě. Hodnotíme ho jako vydařený a věříme, že pomohl k efektivnímu fungovaní našeho žákovského parlamentu v tomto školním roce.

Reakce „parlamenťáků“ na společně strávený den:

„Hodně zábavy a dobrá atmosféra.“ Tomáš

„Dnešek byl brutální, moc se mi to líbilo. Všechny už jsem poznala osobně. Bylo to fajn. Děkuji paní Oborné a paní Gallové.“ Eliška

„Bylo to dobré. Kolektiv byl super. Moc jsem si to užil!“ Jakub

„Líbily se mi všechny aktivity. Byla to zábava. Mám nové kamarády a myslím, že nám spolu bude v parlamentu dobře.“ Dominik

„Moc mě to bavilo. Nejvíc se mi líbila olympiáda na konci.“ Tatiana

„Celá akce se mi líbila. Oceňuji olympiádu.“ Benedikt

„Bylo to skvělé. Teambuilding nás spojil.“ David

„Myslím, že to splnilo účel a že jsme se dobře seznámili. Líbilo se mi to moc! Děkuji paní učitelce Oborné a paní učitelce Gallové.“ Aneta

„Moc se mi to líbilo. Byl to skvělý den. Jsem rád, že se teambuilding uskutečnil.“ Filip

„Teambuilding nás dobře stmelil, ale hlavně jsem nešel do školy. Takže good.“ Tomáš

Mgr. Lenka Oborná