McDonald´s Cup je zpět

Naši malí fotbalisté a fotbalistky si na hřišti v Lužkovicích po dvou letech konečně užili oblíbený největší fotbalový turnaj v České republice – McDonald´s Cup.

Do turnaje se mohou zapojit kluci a děvčata ve věku 6 až 11 let. Hraje se ve dvou kategoriích, a to A (žáci 1. – 3. třídy ZŠ) a B (žáci 4. – 5. třídy ZŠ). Vítězné týmy poté postupují okresními a krajskými koly až k celorepublikovému finále, kde se rozhodne o absolutním vítězi.

Naši kluci vybojovali ve středu 20. 4. medaile v obou kategoriích. Mladší žáci srdcem a týmovým duchem skvělé 2. a 3. místo. Starší žáci obrovskou vůlí a bojovností výborné 3. místo. Turnaje se účastnilo 7. družstev.

Gratulujeme!

Mladé nadějné fotbalisty přišla podpořit parta děvčat z prvoligového družstva žen FC Slovácko. Holky, děkujeme za podporu!

Michaela Bařinová

Fotky z turnaje naleznete v naší fotogalerii.