Sbírka na podporu Útulku pro zvířata v nouzi Zlín – Vršava

Na začátku ledna vyhlásil žákovský parlament dobrovolnou sbírku věcí na podporu  zlínského útulku pro zvířata v nouzi. Zapojit se mohl úplně každý, kdo chtěl něčím přispět a podpořit kočičky a pejsky. Do útulku bylo možné darovat granule, pelíšky, deky, hračky a další věci, které by mohly zvířátka potěšit.

Sešla se nám opravdu velká spousta nejrůznějších darů. Kromě potřeb a hraček pro zvířátka zde byly také hygienické potřeby (jednorázové rukavice, jar) pro chovatele v útulku. Koncem ledna byla sbírka ukončena a paní učitelka Vlčková vše předala útulku, za což jí moc děkujeme.

Pejsci a kočičky měli jistě velkou radost!

Pokud jste nestihli do sbírky něčím přispět a rádi byste zvířátka v útulku nějak potěšili, můžete dále nosit věci a potřeby pro ně do kabinetu paní učitelky Oborné, odkud budou do útulku opět převezeny.

Všem, kteří se do sbírky zapojili, moc děkujeme! 

Petra Šrubařová, 9. A

členka žákovského parlamentu