Ragbisté přišli do školy mezi žáky

Vyučovací hodina tělesné výchovy se liší od hodin jiných předmětů. V tomto školním roce jsme se rozhodli prolomit stereotyp vyučovací jednotky a zařadit do výuky formou ukázkových hodin různé zajímavé a pro mnohé netradiční kolektivní sporty.

Jako první k nám do školy zavítali trenéři Zlínského rugby klubu a trenér mládežnických reprezentací pan Daniel Beneš z České rugbyové unie, aby žákům predstavili RAGBY.

Byla to velká příležitost ukázat dětem, které ragby neznají, že se nejedná o nebezpečný sport. Spojující myšlenkou tohoto sportu je rychlost, přesnost, rozhodování, spolupráce, ale především radost ze hry. Sport, jehož hlavním stavebním kamenem je fair play chování, budování hodnot přátelství, respektu a týmové spolupráce.

Děkujeme celému týmu za skvělou celodenní péči, vzbudili v dětech obrovské nadšení a radost z pohybu.

Michaela Bařinová

 

Podívejte se do naší fotogalerie.