Nové přírůstky ve školní knihovně

Máme dobrou zprávu pro všechny knihomilné a knihomolné žáky! Do školní knihovny přibylo celkem 36 úplně nových, voňavých a velmi žádaných knih.

Díky penězům z výtěžku Adventního koledování se splnila přání těm, kteří chtěli komiksy, příběhy o zvířatech, Klub Tygrů, nového Poseroutku, Amélii Zubatou či něco naučného o letadlech, dospívání či lese. Na sportovní nadšence čekají 3 knihy o Barum Rallye, které věnoval ochotný dárce. Jen se obáváme, že již brzy tyto tituly v knihovně nenajdete, protože najdou své dychtivé a nedočkavé čtenáře…

Děkujeme všem, kteří svým příspěvkem podpořili nákup nových knih. Děkujeme všem žákům, kteří nám poradili, jaké knihy se jim líbí číst. Děkujeme také rodičům i dětem, které do knihovny nosí knihy, které už přečetli a které pak mohou udělat radost ještě dalším čtenářům.

Za všechny, kteří pomohli proměnit ušlechtilou myšlenku ve skutek

Jana Hrubá, školní knihovnice