Okresní kolo recitační soutěže Napajedla

Dne 25. 3. 2019 se zúčastnili vítězové okrskového kola v Luhačovicích okresní recitační soutěže v Napajedlích.

Zde bylo přítomno hodně škol, konkurence byla výjimečná. Tomáš Bařina z II. A s hravou básní Král a lenoši získal Čestné uznání za skvělý umělecký přednes v kategorii druhých a třetích tříd. Jakub Josef Koller bravurně přenesl prózu První palma a získal rovněž Čestné uznání za skvělý umělecký projev v kategorii šestých a sedmých tříd. Absolutním vítězem ve své kategorii IV. a V. tříd se stal David Koller ze IV. B s úsměvnou básní Pan Tralalínský. Svým umístěním si vybojoval postup do krajského kola, které proběhne v ZUŠ Uherské Hradiště v polovině dubna. Všem recitátorům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Radka Stodůlková