Základní údaje

Školní jídelna zajišťuje stravovací služby přihlášeným strávníkům. Dokumenty:
Školní jídelna zajišťuje svačiny dětem MŠ. Přihláška ke školnímu stravování ZDE.
Výdej stravy probíhá v době od 11:20 do 14:00 hodin. Seznam ALERGENŮ
Případné změny hlaste na telefonu: 775 779 703 do 8,00. Vnitřním řád školní jídelny
Vedoucí školní jídelny: Ivana Minaříková

Cena stravenek:   Objednat stravu si můžete ZDE
věk strávníka
 7 - 10 let 24,-Kč
11 - 14 let 26,- Kč
15 a více let 28,-Kč
cizí strávníci 72,-Kč
Stravenkový systém

Vážení rodiče, od 1. září 2016 dochází ke změně stravenkového systému. Je nezbytné povolit na svém bankovním účtu inkasní platbu.

K platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol Vašeho dítěte /číslo čipové karty/, což je podmínkou  bezproblémové platby .

Číslo sběrného účtu školy je: 030189-1422604319/0800

Kdo využívá svačinky ve školní jídelně, si musí navýšit v bance na svém účtu limit.(jinak se platba neprovede).

Doporučujeme navýšit o 330,-- Kč Prosím dejte si na toto pozor !!!!!           Děkuji Minaříková

Provoz školní jídelny se řídí:

• Vyhláškou č.84/2005 o nákladech na závodní stravování a jejich úhradě v příspěvkových organizacích zřízených územními a samosprávnými celky.
  • Vyhláškou 107/2005 Sb. o školním stravování
  • Vyhláškou 137/2004 Sb. o hygienických požadavcích na stravovací služby
  • Vnitřním řádem školní jídelny,který je vyvěšen ve školní jídelně a na webových stránkách školy. K nahlédnutí ZDE

Vaření s Podravkou

13. 10. 2017 - Ivana Minaříková

Jak jsme již avizovali, v pátek 6. 10. proběhla příprava školních obědů pod taktovkou Mistra kuchaře ze společnosti Podravka.

Vaříme s Podravkou

28. 9. 2017 - Ivana Minaříková

Se zájmem sledujeme novinky ve školním stravování a snažíme se pro naše strávníky připravovat pokrmy v souladu s požadavky zdravé výživy. Využili jsme proto možnosti a zapojili se do „vaření s Podravkou“.

Postřehy (nejen) ze školní jídelny

7. 4. 2017 - Jana Hrubá

Už více než půl roku mají naši žáci možnost objednávat si obědy pomocí terminálu v jídelně, případně přes připojení k internetu. Myslím, že děti si velmi dobře na nový systém zvykly, a pokud zrovna někde neztratily čipovou...

Změna v systému stravování

6. 6. 2016 - M. Cholek

Vážení rodiče.

Se začátkem školního roku 2016/2017 připravujeme podstatnou změnu v objednávání stravy ve školní jídelně.

Kultura a exkurze